החלפת כמות גרעינים בגליצרול
בעבודה שנעשתה ע"י Donkin et al 92:5111-5119 נבחנה האפשרות להחליף חלק מהגרעינים במנה בגליצרול. נמצא כי ניתן להחליף עד כ 15% מהגרעינים בגליצרול בלי לפגוע בייצור אבל תוך שיפור ביעילות ניצול החלבון ובהשפעה חיובית של קבוצת הגליצרול בתוספת משקל הפרות.
מתוך ה)  J. D. Sci (2009
הזנה נכונה ונוחות הפרה במרבץ
בעבודה שדווחה ע"י DeVries et al 92:5067-5078  נבחן הקשר בין הרכב המנה, משך העלאת הגרה וזמן הרביצה על אירועי אצידוזיס (חמצת הכרס). נמצא כי המנה שהכילה שיעור נמוך יותר של מזון גס תרמה לעליה בשעורי החמצת ונמדדו נתוני העלאת הגרה ברמה של 555 דקות ביממה לפרות הבריאות, לעומת 491 דקות לפרות הרגישות שקיבלו מנה עם שעורי מזון גס נמוכים יותר. בנוסף נמצא הבדל בזמן הרביצה שנע בין 634 דקות לפרות עם המנה הגסה לעומת 565 בקבוצת הפרות שקיבלה שעורי מזון גס נמוכים יותר. אין ספק כי נוחות הפרה במרבץ וגישה למזון ומים יחד עם מנה מאוזנת יותר חיוניים ביותר להצלחת התוצאות ברפת. 
מתוך ה J. D. Sci (2009)
קוקסידיוסטטים בחיות משק (בקר וצאן)
מניעה מוחלטת של מחלת הקוקסידיוזיס הינה בלתי אפשרית. מה שכן ניתן לעשות ובהצלחה, הוא מניעת תחלואה קשה באמצעים ממשקיים ובשימוש מושכל בחומרים קוקסידיוסטטיים ו\או קוקסידיוצידים. החומרים הקוקסידיוסטטים ניתנים במתן פומי: דרך המזון ו\או מי השתיה. ייחודם בעובדה שהחומרים הללו מסוגלים להוריד את "גובה הלהבות" תוך כדי שהם מאפשרים יצירת תנגודת ע"י בע"ח. לידיעה המלאה.
ממשק והזנה בגידול עגלות
העגלות, דור ההמשך והעתיד של הרפת. גידול עגלות דורש תשומת לב מרבית מאחר וטעות או תקלה בזמן הגידול תשפיע רבות על מבצעי הפרה הבוגרת לאחר מכן. לסל הפתרונות של פיברו לחץ כאן.
המטרה: עגלה גדולה, ארוכה, מלאה אך לא שמנה. לכתבה המלאה לחץ כאן
אנזימים בתערובות חזירים

גרעינים המוספים לתערובות חזירים כגון: חיטה, שעורה ושיפון, מכילים רבי סוכרים  מסיסים (NSPs). גרעינים אלה, בריכוז גבוה במנה, יוצרים במערכת העיכול תמיסה צמיגית. הצמיגות גורמת לשינוי אוכלוסיית המיקרופלורה, כיוון שהיא מספקת מצע לחיידקים ומשנה את זמן מעבר המזון במעי.
ניתן להקטין את האפקט השלילי הנוצר, על-ידי הוספה של אנזימים למזון. האנזימים מפרקים את המעטפת האנדוספרמלית של התא ומשחררים את הנוטריינטים שלא היו זמינים לבעל החיים ובכך אף מקטינים את הצמיגות של התוכן במעי. לידיעה המלאה לחץ כאן.

לניצול טוב יותר של החיטה ולהפקת יותר בשר, לחץ כאן.

Porzyme 9302 improves ileal digestibility in pigs fed a diet
לקריאת המאמר לחץ כאן

Porzyme 9302 improves feed utilisation of pigs fed a diet containing
לקריאת המאמר לחץ כאן