פיברו בריאות בעלי חיים בע''מ

חברת פיברו בריאות בעלי חיים בע"מ (לשעבר קופולק) נוסדה בשנת 1945 ונמצאת בבעלותה המלאה של החברה האמריקאית Phibro animal health corporation לחברה  שני מפעלי ייצור בישראל: בפתח תקוה ובנאות חובב שבנגב. המפעל בפתח תקוה עוסק בפיתוח, ייצור ושיווק של תרכיזי ויטמינים ותוספי מזון לבעלי חיים.
החברה אף פיתחה ידע בייצוב הויטמינים A1 ,D3 ,K3. 

חברת פיברו, מספקת שורה ארוכה של שירותים לתעשיית המזון לבעלי חיים, תזונאים הנותנים לווי מקצועי צמוד ללקוחות החברה, מעבדה אנליטית המבצעת מגוון רחב של בדיקות כימיות ומיקרוביולוגיות הנחוצות לתעשיית המזון ולול ניסיונות המאפשר בדיקה והערכה של תוספי מזון ותרופות וטרינריות חדשות. חברת פיברו משווקת תוספי מזון רפואיים ושאינם רפואיים, וכן תרופות ווטרינריות. משום כך, נותנת קופולק ללקוחותיה לווי צמוד של רופאים ווטרינרים.

ייצור תרכיזי ויטמינים, מינרלים ותוספי מזון לבעלי חיים נמצאים בפיקוח מתמיד של מעבדת החברה הבודקת ומבקרת את האכות, ומאושרים על ידי חברת IQC ובתו התקן
ISO 9001:2015  ו- ISO 22000:2005

מפעל פיברו בנאות חובב הוקם בשנת 1979. המפעל מייצר מגוון רחב של מוצרי ביניים בכימיה אורגנית, מוצרים לתעשיית התרופות, בשמים וכן תרופות וטרינריות. מבין מגוון המוצרים ניתן למנות את האלדהיים והכוהלים ארומטיים, פנטול עבור תעשיית הקוסמטיקה וכן תרופות למניעת מחלת הקוקצידיוזס: אמפרוליום וניקרבזין.
מעל 90% מהייצור במפעל ברמת חובב מיועד לייצוא לשווקי העולם.
במתקנים למוצרים הוטרינריים מייצרים את התרופות ניקרבזין ואמפרוליום. תרופות אלו קיבלו את אישורו של ה F.D.A - האמריקאי ומשווקות על ידי חברות תרופות רב לאומיות בהסכמים ארוכי טווח.

כל אלו הופכים את חברת קופולק לחברה אמינה, מהמתקדמות בתחומה, ומבטיחים ללקוחותיה מוצרים איכותיים.